NAUJIENOS

BeFunky-collage(2).jpg

UAB „ADEX LT“ nuo 2019 m. spalio 11d. įgijo maisto saugos vadybos sistemos standartą ISO 22000:2005 ir yra sertifikuota šiose srityse: uogų, grybų ir sraigių produktų gamyboje ir pardavime. CII kategorijoje.

šaldyti švieži džiovinti sūdyti grybai, šaldytos uogos,šaldytos šviežios sūdytos džiovintos voveraitės,šaldyti švieži sūdyti džiovinti baravykai,šaldytos mėlynės spanguolės bruknės avietės braškės gervuogės,sraigės,prekyba miško gėrybėmis

Frozen fresh dried salted mushrooms, Frozen berries, Frozen fresh salted dried boletus, Frozen fresh salted dried chanterelles, Frozen Blueberries Lingonberries Cranberries Raspberries Strawberries Blackberries,Snails

UAB „ADEX LT“ rekonstruodama gamybinę bazę ir pagal 2017m. rugpjūčio 17d. su LVPA pasirašytą paramos sutartį

Nr:03.3.1-LVPA-K-803-02-0049 įgyvendina projektą „Inovatyvių technologijų diegimas ir gamybinės bazės modernizavimas bei plėtra miško gėrybių perdirbimo įmonėje“. 
Projekto esmė – inovatyvių ir modernių miško uogų ir grybų perdirbimo technologinių linijų ir įrangos įsigijimas, esamų ir naujų patalpų pritaikymas ir statyba, infrastruktūros modernizavimas, siekiant didinti produkcijos kokybę ir apimtis, darbo našumą ir įmonės konkurencingumą užsienio ir vidaus rinkose, užtikrinant darbuotojams didesnes nei vidutines regione pajamas ir sukuriant naujas darbo vietas Varėnos miesto pramoninėje zonoje, esančioje Alytaus regiono integruotos teritorijos vystymo prioritetų sąraše. Rekonstrukcija, pasinaudojus ES parama, leidžia įmonei įgyvendinti žymiai didesnės apimties ir ambicingesnį projektą, bei suteikia galimybę pasiekti geresnius poveikio rezultatus nei projektas būtų įgyvendinamas be ES paramos. 
Šį projektą dalinai finansuoja Europos regioninės plėtros fondas, o projekto ES fondo lėšos bus 470 380,00 eurų.
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga numatyta 2019 metų rugpjūčio 31 dieną.