top of page

adex lt

UAB "Adex LT" įsikūrusi 2009 m. pietų Lietuvoje. Tai pati grybingiausia Lietuvos dalis. Įmonės steigėjai yra kilę iš šio krašto ir turi daugiau kaip 20 metų patirtį šiame versle.

UAB "Adex LT" įkūrėjai veiklą pradėjo superkant bei realizuojant šviežius miško grybus. Vėlesniais metais, įgijus daugiau žinių, patirties vyko plėtra sūdytų, džiovintų ir šaldytų grybų, taip pat šviežių ir šaldytų uogų gamyboje, perdirbime, pardavime bei eksporte.

Šiuo metu didžiąją dalį paruoštų produktų UAB "Adex LT" eksportuoja į Europos Sąjungos šalis. Pagrindinės rinkos - Vokietija, Austrija, Prancūzija, Italija, Olandija.

DSC_7948.jpg

UAB "Adex LT" turi didelius pajėgumus bei darbo išteklius ir vien tik Lietuvoje supirktų miško gėrybių nepakanka.  Įmonė jas importuoja iš partnerių

partneriai

pletra

.

Kiekvienais metais auganti įmonės apyvarta leidžia toliau plėstis ir investuoti, modernizuoti gamybinius procesus, gerinti produktų kokybę ir saugumą, didinti darbuotojų užimtumą.

2017 m. įmonė gavo patvirtinimą projekto „Inovatyvių technologijų diegimas ir gamybinės bazės modernizavimas bei plėtra miško gėrybių perdirbimo įmonėje“ iš ES struktūrinio fondo „Regio Invest LT+“. Nuo 2019 metų, įgyvendinus projektą, galime džiaugtis atsinaujinusia, modernia miško gėrybių šaldymo ir perdirbimo įranga bei cechu.

DSC_7751.jpg
bottom of page